,

Pasqyre Grimi – Cosmetie Mirror – Bli Online

Te ndryshme

  • Ideaur per kryerjen e make up.
  • Praktike edhe funksionale.
  • Per perdorim vetjak edhe profesional.
  • Me drita LED te pademshme per syrin.

1,690L

PASQYRE GRIMI – COSMETIE MIRROR

Pasqyre grimi e cila eshte perfekte per perdorim vetjak edhe profesional per te bere nje make up perfekt duke mbuluar te gjitha defektet qe deshironi qe te mos duken.

Fale dritave LED shkelqimi i sja ehste shume i forte por jo vetem ajo fal nje drite e cila perhapet ne menyre te barabarte.

Ju mund ta rrotulloni sipas deshires deri ne kendin 360 grade per te marre drejtimin qe deshironi te pasqyres.

Perbehet me drita edhe nivel ndricimi te ndryshme.

Pastrohet shume lehte me leter te thate ose gjysem te lagur.

SPECIFIKAT

Perfekte per perdorim profesional edhe vetjak.

E strukturuar me drita LED.

Me aftesi rrotulluese deri ne 360 grade.

Me dizajn shume elegant edhe praktik i cili mund te levizet lehtesisht.

Pershtatet kudo ku mund ta vendosni.

Perdoret per nje make up sa me perfekt.

Bli Online ne iBuy.al | Bej porosine tende dhe paguaj ne dorezim

SKU: Cosmetie Mirror Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Pasqyre

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat