Paste natyrale per dhembet – Mistwak


  • Paste 100% natyrale me perberes bimor te specializuar per pastrimin e dhembeve.
  • Ndihmon ne luftimin e baktereve dhe mikrobeve te demshem.
  • Largon eren e keqe te gojes dhe ofron frymarrje te fresket.
  • Zvogelon prishjen e dhembeve dhe siguron mishra te shendetshem.
  • Nuk permban fluor ose ndonje kimikat te demshem.

690L

Paste natyrale per dhembe te paster dhe te shendetshem

Paste 100% natyrale me perberes bimor te specializuar per pastrimin e dhembeve.

Perzierja unike ndihmon te keni dhembe te paster dhe te shendetshem.

Ekstrakti i paster AL Arak dhe ndihmon ne luftimin e baktereve dhe mikrobeve te demshem.

Largon eren e keqe te gojes dhe ofron frymarrje te fresket.

Zvogelon prishjen e dhembeve dhe siguron mishra te shendetshem.

Nuk permban fluor ose ndonje kimikat te demshem.

SKU: b2201364 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat