,

Peme krishtlindjesh e dendur me bore ne shitje online

Te ndryshme

Peme Krishtlindjesh bere nga material PVC premium miqesore me mjedisin, me dege te dendura me bore imiton nje pishe te vertete me trup te plote. E disponueshme ne tre lartesi :

  • 1.5 meter
  • 1.8 meter
  • 2.1 meter

9,400L13,900L

PEME KRISHTLINDJESH E DENDUR ME BORE

Sillni atmosferen e fundvitit ne dhomen tuaj te ndenjes kete sezon festash me kete peme krishtlindje te dendur me bore.

Pema vjen me pamje kaq realiste, njesoj si nje peme ne natyre e mbuluar nga bora.

Baza me 3 seksione eshte e lehte per t’u montuar, cmontuar dhe ruajtur. Duhen vetem disa hapa per te perfunduar montimin e kesaj peme.

Vjen me nje mbajtese te forte celiku qe siguron stabilitet per ta mbajtur kete peme te qendrueshme dhe te sigurt per perdorim afatgjate.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: Q-07031 Kategori: ,
Pesha2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Green

LLoji

Peme

Gjatesia

150 cm, 180 cm, 210 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat