,

Piste per ecje WalkingPad A1 Pro Xiaomi

Xiaomi

59,000L

PISTE PER ECJE WALKINGPAD A1 PRO XIAOMI

Piste per ecje me trashesi 12,9 cm dhe dizajn te palosshem, A1 Pro projektuar te jete jashtezakonisht praktik dhe i lehte per tu ruajtur pa zene shume hapesire.

Me kontrollin e kembes suaj me ane te sensorit me precizionit te larte e vendosni ju shpejtesine permes hapave.

Ndersa ne modalitetin manual, perdoruesi mund te perdore telekomanden per te pershpejtuar, ngadalesuar, ndaluar ose nderruar modalitetet.

E pajisur me panel LED qe tregon shpejtesine, distancen dhe kohen e trajnimit, do t’ju lejoje te keni te gjitha llojet e informacionit me nje shikim te shpejte.

Me dizajn te palosshem WalkingPad A1 Pro e ben ruajtjen te lehte pasi mund te paloset ne gjysme.

Karakteristika

  • Xiaomi Walkingpad A1 Pro
  • Tensioni  220V 50Hz
  • Fuqia  746W
  • Modaliteti manual
  • Modaliteti automatik
  • Shpejtesia minimale 0.5 km / orë
  • Shpejtesia maksimale 6.0km / orë
  • Pesha maksimale e mbajtjes 100 kg
  • Permasa 1432 x 547 x 129mm

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120750 Kategori: ,
Pesha6 g/kg
LLoji

piste vrapi

brands

Xiaomi

color

Black & Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat