,

Pajisje per vrapim – Xiaomi R1 Pro ne shitje online

Xiaomi

69,000L

PAJISJE PER VRAPIM-XIAOMI R1 PRO

Pajisje per vrapim e markes Xiaomi eshte zgjidhja ideale per tu stervitur ne shtepi apo ambiente palestre.

Me nje material cilesor alumini dhe me gome Eva e ben edhe me te lehte vrapin ose ecjen dhe siguron jetegjatesi.

Ka tre menyra kontrolli: kontrollin e shpejtesise se hapit, nga aplikacioni dhe gjithashtu shoqerohet edhe me nje telekomande.

Kjo piste ka nje ekran LED qe shfaq: numrin e kalorive , numrin e hapave , shpejtesine, rrugen dhe kohen.

Ajo paloset lehtesisht dhe nuk ze hapsire.

Statistika:

  • APP: KingSmith Fit
  • Tensioni nominal: 220V
  • Diapazoni i shpejtesise: 0,5 ~ 10 km / ore
  • Ngarkesa maksimale : 100 kg

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120701 Kategori: ,
Pesha5 g/kg
brands

Xiaomi

LLoji

piste vrapi

color

Black & Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat