Pajisje per ushtrime fizike – AB Carver – Bli Online

Te ndryshme

3,800L

PAJISJE PER USHTRIME FIZIKE – AB CARVER

Pajisje fitnesi ne formen e  nje rrote levizese per ushtrime fizike efikase.

Per stervitjen e muskujve të barkut, abdominale  dhe krahëve.

Pershtatet mjaft mire me formen e duhur, duke dhene qendrueshmeri per ushtrime sa me efikase.

Ve ne levizje te gjitha muskujt e trupit, vecanerisht ato te kraheve barkut dhe kembeve.

Rrota e gjerë stabilizon lëvizjen për majtas, djathtas dhe në qendër. E levizni ju sipas ushtrimeve qe deshironi te ushtroni.

Rrisni rezistencen e trupit, masen muskulare dhe krijoni muskuj.

Doreza hiqet dhe vendoset me lehtesi. Mberthime te gomuara qe mbajne stabilitetin dhe nuk lejojne rreshqitje.

Perdoreni rregullisht cdo dite, kombinuar me ushtrimet tuaja per te pare rezultate sa me te shpejta.

Permasa te pershtatshme per kedo 42.3 x 19.8 x 19.8 cm.

Të gjitha ushtrimet në një pajisje ushtrimi te vetme.

Funksionon për gjoksin tuaj, shpatullat, krahët, barkun, kembet dhe posturen.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

SKU: 20902806 Kategori:
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat