Pompe me vakum per uje nafte benzine manuale

Te ndryshme

1,290L

POMPE ME VAKUM PER UJE NAFTE BENZINE

Pompe manuale me vakum per uje nafte vaj benzine, bere nga material cilesor dhe rezistent ndaj nxehtesise , vajit dhe lengjeve te tjera.

Funksion me nje drejtim perfekt per transferimin e benzines, naftes, vajit, ujit etj.

Lehte per t’u perdorur, me valvula per te parandaluar rrjedhjen dhe duke pershpejtuar rrjedhjen e lengut ne pak sekonda.

Mjet i thjeshte dhe efektiv per mbushjen e motoreve me nafte ne makina, motorre dhe anije.

Pompa ka peshe te lehte dhe mund te mbahet ne makinen tuaj ne cdo rast qe ju nevojitet, e pershtatshme per automjetet pa rrjete filtri.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online

SKU: 998876543530755 Kategori:
Pesha0.5 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black & Gray

LLoji

Pompe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat