Pompe me bateri per vaj benzine nafte – Turbo Pump

Te ndryshme

  • Kapiciteti : 9L/min
  • Punon ne menyre automatike.
  • Praktike edhe funksionale ne perdorim.
  • Nuk ka kabull.
  • Mund ta komandoni shume lehte.

1,990L

POMPE ME BATERI  PER VAJ BENZINE DHE NAFTE

Pompa elektrike Turbo Pump eshte perfekte nese deshironi qe te ndryshoni vendndodhjen e lengjve.

Me kete pompe ju nuk do te mundoheni aspak edhe mbi te gjithe do te kurseni edhe kohen pasi ajo shume funksionale edhe vepron shume shpejt.

Pompe elektrike qe ju jep fund problemeve tuaja.

POMPA ME MOTOR ELEKTRIK -TURBO PUMP

Pompa me motor elektrik Turbo Pump vepron ne ate menyre qe i thith lengjet ne menyre perfekte duke mos lene asgje pas ne depoziten ne te cilen ato grumbullohen edhe tranferohen me saktesi edhe lehtesi nepermjet kesaj pompe ne nje depozite tjeter.

Ajo punon ne menyre automatike qe do te thote nese depozita eshte e mbushur plot , pompa fale sensorit te saj do te fiket menjehere.

Nuk punon me ane te kabullit mjafton qe te ndizni butonin e ndezjes ne strukturen e saj edhe ajo te filloje menjehere nga puna.

SPECIFIKATpompe elektrike bli online ne iBuy me cmimin me te mire

Pompe elektrike per transferimin e lengjeve.

E perbere me sensore.

Punon ne menyre automatike.

Ka nje peshe te lehte edhe dizajn kompakt.

Mund ta merrni kudo me vete pasi eshte tejet praktike per t’u transportuar.

Komandohet shume lehte me doren tuaj.

Bli Online ne iBuy.al – Bej zgjedhjen tende me te mire!

SKU: turbo-pump Kategori:
Pesha0.3 g/kg
color

Gray

LLoji

Pompe

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat