Pompe ajri per bicikleten – Bamei foot pump – Bli online


  • Ideuar per fryrjen e dyshekeve me ajer, komerdareve, gomave.
  • E realizon funksionon ne saj te presionit me kembe dhe dore.
  • Gjatesia e pompes arrin deri ne 18 cm.
  • Material prej celiku dhe plastike.
  • Rezistente ndaj temperaturave te mjedisit.

890L

BAMEI FOOT PUMP – POMPE AJRI PER BICIKLETEN

Pompa e ajrit “Bamei Foot Pump” eshte pompe funksionale e cila fryn gomat e bicikletes, topa te ndryshem sportive, dyshek ajri, komerdare  etj.

Punon duke ushtruar presion me dore dhe kembe ne menyre vertikale posht-lart.

Kjo pompe eshte shume praktike dhe funksionale gjate perdorimit te saj.

Me nje dizajn shume elegante dhe te vogel, i cili eshte shume lehte i transportueshem.

Pompon ajrin me nje vellim tejet te dendur edhe  rend shume pak minutave.

Me material plastike ABS shume i forte edh celiku qe nuk  ndryshket.pompe ajri bli online ibuy al

SPECIFIKAT

Pompe shumefunksionale.

Gjatesia e pompes arrin deri ne 18 cm.

Shume e forte edhe e qendrueshme ndaj mjedisit perreth.

Material prej celiku dhe plastike.

E lehte ne peshe edhe praktike ne perdorim.

Mund ta merrni kudo me vete.

Bli Online ne iBuy.al | Paguaj ne dorezim

SKU: K-200720-080 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Pompe Ajri

color

Black & Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat