, ,

Projektor Lcd Full HD 3D


6,500L

PROJEKTOR LCD FULL HD 3D

Dizajn i lehtë dhe kompakt, perfekt për te krijuar nje kinema te vogel ne shtepi.

Ndërfaqe e pasur për të mbështetur një larmi zgjerimesh ku mund të lidhni një model të jashtëm për përdoruesit.

Mund të lidhet me shumicën e pajisjeve, të tilla si MP3, telefon inteligjent,  USB, DVD, kamera DV etj.

Një zgjedhje e mirë për te sjelle teatrin në shtëpi, dhe gjithashtu një projektor i shkëlqyeshëm lodrash për lojërat dhe edukimin e fëmijëve.

Specifika

Teknologjia e ekranit LCD 2 ”

Rezolucioni logjistik: 320 * 240

Rezolucioni i mbështetjes: 1920 * 1080, 1280 * 720, 800 * 480

Ndriçimi: 400-600 lumens

Kontrasti: 800: 1

Lentja: fokusi manual

Porta e hyrjes / daljes: fole AV / USB / HDMI / TF / Mikro USB / kufje

Drita e projektorit: Dritë LED (më shumë se 30,000 orë)

Raporti i Projektorit: 16: 9/4: 3

Funksioni i rrotullimit: 360 gradë

Gjuha e menusë: Kineze / Angleze / Frëngjisht / Perëndimore / Polake / Ruse / Arabe.

Distanca më e mirë e projeksionit: 0.8-2m

Madhësia e projeksionit: 20-80 inç

Fuqia totale: 55W

Tensioni i furnizimit me energji elektrike: AC110-240 50-60HZ

 

SKU: Mini Projektor LED Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat