, ,

Raft Rrotullues 360 Grade Per Kuzhine


1,490L

RAFT RROTULLUES 360 GRADE PER KUZHINE

Raft  rrotullues per mbajtjen e erëzave të ndryshme apo shisheve te vajit, salcave etj.

Struktura shume e qendrueshme dhe praktike.

Ofron qëndrueshmëri dhe kapacitet të lartë.

Dizajn kundra rreshkitjes, prej silikoni.

Materiali kundër rrëshqitjes është i shkëlqyer kur e rrotulloni, nuk keni pse të shqetësoheni nëse artikujt  do të rrëshqasin.

Projektim rrotullues 360 gradë: Ky organizator bën që çdo send të arrihet lehtë, edhe kur ruhet në raftet e sipërme te cilat arrihen me veshtiresi.

Materiali i sigurt është bërë nga materiali ABS dhe TPR, i cili është i qëndrueshëm.

Kurseni hapësirë ​​në banak. Mund ta përdorni në dhomën e ndenjes, kuzhinë, tualet apo edhe në frigorifer për të organizuar hapësirën.

Përdorimi universal Organizoni të gjitha produktet kozmetike, erëza, detergjentë dhe rrotullojeni atë për të marrë atë që ju dëshironi!

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Raft Rrotullues 360 Grade Per Kuzhine Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat