,

Rende per miser multifunksionale – Corn stripper

Te ndryshme

1,100L

RENDE PER MISER MULTIFUNKSIONALE

Rende per miser me filxhan mates te integruar dhe grirese 2 ne 1.

Projektuar per te hequr me lehtesi kokrrat e misrit nga trupi pa mundim dhe shpejt.

Punon manualisht dhe nuk ka nevoje per prize energjie apo bateri, keshtu qe mund ta perdorni kudo ne plazh apo kamping.

Baza prej silikoni ne pjesen e poshtme e mban tasin ne vend.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: g-355343 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Yellow

LLoji

Rende

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat