Ring Fill Light LC 666 | Drite per celular edhe aparat fotografik


  • Temperatura e ndricimit: 5500K – 3200K.
  • Fuqia e ndricimit: 10 W.
  • Furnizimi me energji elektrike nepermjet USB.
  • Diametri i drites: 26 cm.
  • Madhesia e ekranit te telefonave celular nga 5.2 deri 10.5 cm.

7,000 L

RING FILL LIGHT LC 666 PER KAMEREN

Llamba perbehte me tre menyra ndricimi te ndryshme ku mund te zgjidhni midis tyre , drita te ftohta apo te ngrohta.

Drita vendoset mbi nje mbajtese ne forme trekëmbëshi për instalimin dhe fiksimin e sigurt të llambës me gjatesi prej 175 cm.

Shkelqimi dhe temperatura e kesaj drite kontrollohet me telekomande duke e bere akoma edhe me fleksibel perdorimin e saj.ring fill light lc 666 bli online iBuy al

SPECIFIKAT

Pershtatet me smartphone, kamera video apo fotografie nga lloje nga me te ndryshme.

Temperatura e ngjyrave te ndricimit jane: 5500K – 3200K.

Fuqia e burimit të llambes eshte: 10 W.

Furnizimi me energji elektrike behet nepermjet USB.

Diametri i unazës se drites eshte 26 cm.

Montohet shume lehtesisht edhe nuk ze shume hapesire..

Madhesia e ekraneve per telefonin qe kjo drite perputhet eshte  5.2 deri 10.5 cm.

Bli Online ne iBuy.al me cmimin edhe cilesine me te mire.

SKU: Ring Fill Light LC 666 Kategori:
color

E bardhe

LLoji

Drite

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat