, ,

Drite per kameren e telefonit RK-12 | Selfie Ring Light


  • Permasat 9x 9 x 4cm.
  • Me tre nivele ndricimi dhe tre ngjyra te ndryshme.
  • Ndricon te dyja kamerat e telefonit.
  • Vendoset ne kamerat e PC-ve edhe laptove tuaj.
  • Perdoret edhe si elektrik dore.

1,000L

DRITE PER KAMEREN E TELEFONIT RK-12

Drite me tre nivele dhe tre ngjyra te ndryshme.

Me nje dizajn shume kompakt edhe peshe shume te vogel nuk krijon bezdisje gjate vendosjen ne telefon.

Drita ndizen ne momenti qe ju shkrepni foto apo beni video.

Ajo perputhet me cdo lloj telefoni dhe qendron mjaft mire ne ta.

Materiali prej te cilit perbehet kjo drite eshte plastike ABS shume cilesore.

SPECIFIKATdrite selfi foto video telefon bli online iBuy al

Permasat 9cm x 9cm x 4cm.

Perbehet nga tre nivele ndricim dhe tre ngjyra te ndryshme.

Ndricon kameren para dhe pas telefonit.

Vendoset edhe hiqet lehtesisht nga telefoni.

Vendoset edhe ne kamerat e kompjutereve tuaj.

Mund ta perdorni edhe si elektrik dore.

Ndricimin e bene ne menyre te barabarte ne cilindo siperfaqe qe bie.

Bli Online | Bli Mire | iBuy.al

SKU: K-200720-094 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
color

E bardhe

LLoji

Drite

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat