,

Ring Light Xiaomi 12” – Vidlok Selfie

Xiaomi

Ring Led 2.1 meter

I pajtueshem me shumicen e smartphoneve

Dizajn i lehte dhe praktik

5,500L

RING LIGHT XIAOMI 12” – VIDLOK SELFIE

Rregullohet me temperatura te ndryshme  per te krijuar efekte te ndriçimit te ngrohte ose te ftohte, sipas ambientit dhe preferencave tuaja.

Me telekomande Bluetooth dhe mbajtese telefoni . I pajtueshëm me të gjithë iPhone dhe shumicën e telefonave Android.

Me lartësi te rregullueshme deri ne 2.1 meter eshte ideale per te bere selfie, fotografi nga larg apo dhe trasmetim te drejteperdejte.

Pervec fotografive, ring led mund te perdoret per shume qellime te tjera gjithashtu. Si drite natyrale teksa grimoheni, per te patur nje make up perfekt ne perfundim.

Mund ta perdorni si nje abazhur, nese jeni duke lexuar, duke punuar ose ne kohe te lire, kur ndjeni mungesën e drites. Ju lejon te keni nje mjedis te rehatshem per te punuar dhe lexuar.

Dizajn i lehtë, praktik dhe i lëvizshëm, eshte i pershtatshem për t’u përdorur dhe marre me vete kur udhëtoni ose punoni në natyrë etj.

SKU: Ring-Light-Xiaomi Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat