Rjete per larjen e rrobave ne lavatrice


  • Ruan ngjyren e rrobave gjate larjes.
  • Larje me efikase dhe me e sigurt.
  • Ofron mbrojtje per rrobat tuaja gjate larjes.
  • Mbron te brendshmet dhe corapet gjate larjes
  • Dimensionet: 80 x 60 cm
  • Pesha: 15 gr

190L

MBRON RROBAT TUAJA GJATE LARJES

Ofron mbrojtje dhe larje te sigurte per rrobat tuaja gjate larjes.

Mbron te brendshmet dhe corapet gjate larjes.

Ruan ngjyren e rrobave gjate larjes.

Duke vendosur rrobat ne rrjete, larja do te jete me efikase dhe me e sigurt.

Dimensionet: 80 x 60 cm

Pesha: 15 gr

SKU: t4285 Kategori:
Përmasa80 × 60 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat