, ,

Rrethore portative per beba ne shitje online

Te ndryshme

3,400 L3,700 L

Pastro

RRETHORE PORTATIVE PER BEBAT

Rrethore per bebat me ne forma dhe me lartesi te ndryshme ne vraresi te gjatesise se femijes.

Kjo rrethore pervecese argestuese, sherben edhe per ruajtjen e ekuilibrit te femijes. Me ane te kesaj rrethore bebat do mesojne te ecin dhe te forcojne kembet.

Kjo rrethore ka edhe lodra ne siperfaqen e saj, qe bebat edhe te luajne ne te njejten kohe qe edhe ecin.

Rrethorja portative eshte e qendrueshme dhe praktike.

Eshte lehtesishte e transportueshme dhe meret kudo me vete.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: rrethore-per-femije Kategori: , ,
Pesha1 kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Rrethore Me Lule, Rrethore Me Peme, Rrethore Me Rosak, Rrethore Me Semafor

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat