, ,

Rrugice per tualet- Toilet bowl set


990L

RRUGICE PER TUALET

Kompletoni tualetin tuaj me rrugicat me printime te ndryshme.

Pershtatet me te gjithe ambientet e tualeteve.

Material i cilesise se larte PCV.

Dizenjo te ndryshme dhe keni mundesi zgjedhje.

Rugicat ne pjesen e poshtme jane te ndertuara nga material qe nuk rreshket.

Porosit Online ne iBuy.al

 

 

SKU: t3327 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat