Samsung Galaxy A70 – New Smartphone

Samsung

36,900L

SAMSUNG GALAXY A70 – NEW SMARTPHONE

Smartphone Samsung Galaxy A70 Price

E ndërtuar me inovacionet më të fundit të Samsung dhe karakteristikat thelbësore të permiresuara.

Galaxy A70 shfaq një dizajn elegant, ekran të madh pafundësie, kamerë të trefishtë të përmirësuar, bateri të fuqishme dhe lidhje pa ndërprerje.

Ky smartphone është krijuar për personat që duan të kapin, të lidhin dhe të ndajnë jetën siç ndodh.

Smartphone A70 galaxy

Spikatni me Samsung Galaxy A70 me një ekran gjithëpërfshirës dhe një dizajn elegant.

Duke shfaqur një ekran 6.7 ” Infinity U display së bashku me ekranin më të madh në gamen e Galaxy A deri më tani, Galaxy A70 siguron një përvojë më gjithëpërfshirëse për aktivitetet e përditshme.

Dizajni i hijshëm dhe ergonomik i Galaxy A70 dhe një raport i ekranit 20: 9 jep një përvojë shikimi gjithëpërfshirëse ndërsa siguron kapje optimale.

I disponueshëm në katër ngjyra dalluese, duke përfshirë Koralin  Galaxy A70 përmban një efekt elegant të prizmit që zbulon ngjyra gradient mahnitëse në varësi të drejtimit të dritës dhe pasqyrimeve.

Mos humb asnjëherë asnjë moment me baterine 4500 mah battery.

samsung a70 blerje online ibuy alSamsung Galaxy A70 android pie është mundësuar nga procesori Qualcomm SDM675 Snapdragon 675 Octa-core (2 × 2.0 GHz Kryo 460 Gold + 6 × 1.7 GHz Kryo 460 Silver).

Ky smartphone vjen me një ekran me prekje capacitive 6.7 inches Super AMOLED dhe rezolucion 1080 x 2400 piksel.

Ekrani i pajisjes mbrohet nga Corning Gorilla Glass 3.

Kamera e pasme përbëhet nga një lente sensori me thellësi 32 MP + 8 MP (ultrawide) + 5 MP triple camera.

Kamera e përparme front camera ka një sensor 32 MP.

Sensorët e telefonit përfshijnë gjurmën e gishtit (nën ekran, optik), akselerometër, xhiro, afërsi dhe busull.

Smartphone-i ushqehet nga një bateri e pa-heqshme Litium-Polimer 4500 mAh + super fast charging  25W.

Telefoni funksionon në Android 9.0 (Pie) + One UI, depth sensor me triple rear cameras te cilat funksionojne dhe ne night mode fale super amoled infinity u display.

New Smartphone Specs

Nje ekran i cili ju ofron me shume se vetem nje bote per t’u pare, 6.7inch ju afron me prane gjerave qe ju deshironi. Dizajnuar per ju, per jetegjatesi.
Tre kamera per te kapur me teper momente nga jeta juaj.a70 smartphone ibuy al
Me teper fokus dhe me pak shperqendrim me modulin flaw detection ultra wide.
Lentja Depth ju lejon të rregulloni thellësinë e fushës për tu përqendruar para dhe pas marrjes së një shkrepjeje, në mënyrë që njerëzit të zgjedhin se çfarë dhe ku duan të nxjerrin në pah.
Kombinuar me lenten Ultra të gjerë 8MP, shijoni fotografi  që pasqyrojnë të njëjtin kënd shikimi si syri i njeriut.
Shfrytëzoni më së miri fotografitë tuaja me Scene Optimizer të Galaxy A70 që mund të njohë dhe të përmirësojë në mënyrë intuitive deri në 20 skena, duke sjellë më të mirën në ato që shikon.
Samsung Galaxy A70 me zbulimin e defekteve që identifikon automatikisht defektet para se të klikoni, nuk do të humbni kurrë fotografimin perfekt.
Pozicionimi i ri intuitiv i Galaxy A70 i skanerit të gjurmës së gishtit në ekran e bën më të përshtatshëm se kurrë kontrollimin e hyrjes në telefonin tuaj për një përvojë më të përsosur të përdoruesit pa kërkuar që njerëzit të ripozicionojnë kapjen e tyre.
Lidhur me Samsung Pass, njerëzit mund të identifikohen në faqet e internetit dhe aplikacionet duke përdorur vërtetimin biometrik si një mënyrë më të lehtë dhe më të sigurt të identifikimit.
Kjo lehtësi dhe komoditet është mundësuar nga Samsung Knox, Platforma e sigurisë së shkallës së mbrojtjes së Samsung e krijuar për të mbrojtur nga chipset në softuer.
Galaxy A70 përmban platformën One UI të Samsung për të inkurajuar produktivitetin dhe përqendrimin.
Krijuar për të përmirësuar përvojën e përdoruesit Galaxy të Samsung, One UI mundëson ndërveprim të përshtatshëm dhe më të mençur, duke përfshirë Navigation One Handed, duke i bërë veprimet më të lehta me  një dore.
Për ta bërë përvojën më të rehatshme, konsumatorët mund të mundësojnë Modalitetin e Natës së Një UI të kalojë ekranin në shikimin e orës në mbrëmje dhe të marrin më shumë kontroll mbi kohën e ekranit me
Kohëmatësi i  Galaxy A70  jep shikueshmëri mbi nivelet e përdorimit të ekranit tuaj.
Për më tepër, Galaxy A70 përfshin Samsung Health, Samsung Pay *, Bixby dhe më shumë.
Specifikat – Samsung Galaxy A70
telefon samsung galaxy a70 blerje online ibuy al
Marka  Samsung
Modeli  A70
Sistemi Operativ  Android
Chipset  Exynos 9611
CPU  Octa Core
GPU  Mali-G72 MP3
RAM  6GB
ROM  128Gb
Ekran  6.5 inch Super Amoled
Kamera  32MP+5MP+8MP
Selfie  32MP
Dual SIM Card
Bateria  4500mAh
Dimensionet  158.5*73.6*7.9mm
Pesha  183g

Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: hi-samsung-galaxy-a70 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Samsung

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat