, , ,

Serum per trajtimin e kallove – Dilan


  • Ndihmon ne trajtimin e kallove
  • Lehtesisht i perdorshem
  • Kembe te lemuara pas perdorimit
  • Rezultate te menjehershme

1,290L

ILAC PER TRAJTIMIN E KALLOVE

Kallo eshte pjese e lekures ne dore ose ne kembe, qe eshte forcuar nga ferkimi ose nga te vraret (kur punojme me mjete ndertimi, kur na vret kepuca etj

Pamja e saj eshte e ndryshme ne varsi menyres se krijimit: pamje e thate, e lemuar ose e tejdukshme.

Dylan eshte perberje qe ndihmon ne largimin e kallove.

 

PERDORIMI

Para perdorimit, lagni kembet ne uje te nxehte per 10 minuta.

Aplikojeni produktin ne kallo çdo mbremje, derisa kallot te jene larguar plotesisht.

 

Tundni shishen mire perpara perdorimit.

Te ruhet ne temperaturen e dhomes dhe te mbahet larg nga femijet.

 

 

Sasia 20ml

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat