Set per cmontim dhe pastrim qarqesh | YAXUN

Yaxun

790L

Set per cmontim dhe pastrim qarqesh | YAXUN

Set per cmontim dhe pastrim qarqesh | YAXUN

Cilesimet Kryesore |
Marka  | YAXUN
Modeli | YX-222
Perdorimi | Per pastrime te ndryshme te qarkut qe kane nevoje per gerryerje
SKU: set-per-pastrim-dhe-gerryerje Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Yaxun

LLoji

Kacavida

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat