,

Shampo kunder paraziteve te kokes – Anti Lice

Careline

1,990L

SHAMPO KUNDER PARAZITEVE TE KOKES – ANTI LICE

Shampo Anti lice ofron zgjidhjen me te sigurt, te besueshme dhe te shpejte kunder paraziteve te kokes.

Efektive per perdorim nga te gjithe si te rritur dhe femije fale perberesve natyrale, duke siguruar rezultate te menjehershme.

Shampoja ndihmon ne eleminimin e paraziteve te ndryshem, vezeve te tyre dhe gjithashtu parandalon zhvillimin e tyre.

Eshte shume efektiv dhe nuk irriton lekuren e kokes apo floket. Gjithashtu shampoja eshte hidratuese dhe me efekt qetesues, duke u kujdesur per skalpin.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: L-2120202 Kategori: ,
Pesha0.8 g/kg
brands

Careline

color

E bardhe

LLoji

Shampo Flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat