, ,

Shezllon portativ per plazh dhe kamping

Te ndryshme

6,490L

SHEZLLON PORTATIV PER PLAZH DHE KAMPING

Shezllon portativ i pershtatshem per plazh dhe kamping kudo qe ju nevojitet.

Bere me pelhure te rehatshme, te sigurt dhe material eko miqesor eshte e papershkueshme nga lageshtia.

Struktura mbajtese e tij eshte e bere nga tuba celiku te forte, me nivele te rregullueshme per qendrim sa me te rehatshem.

Dizajn elegant dhe ngjyra qe pershtaten ne menyre perfekte me sezonin e plazhit, mund ta merrni me vete kudo qe ju nevojitet.

Paloset lehtesisht me vetem disa veprime pa zene hapesire te madhe.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

 

SKU: Q-0222167 Kategori: , ,
Pesha3 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Blu

LLoji

Shezllon

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat