Shkop Selfie Dhe Tripod K21


1,600L

SHKOP SELFIE DHE TRIPOD K21

Pajisja funksionon njekohesisht si shkop selfie dhe si tripod.

Lidhet me telefonin tuaj me ane te Bluetooth i cili funksionon ne nje distance deri 10 m.

Tripodi qendron ndezur per nje kohe te caktuar, pra nese ju e harroni ate ndezur ai do te fiket vete.

Permban shtate pjese te ndashme, pra ju mund t’ ia hiqni dhe t’ ia shtoni pjeset sipas deshires.

Rrotullohet 360 grade duke ju dhene mundesi te beni foto ne cdo lloj pozicioni, forme apo menyre qe ju deshironi. Mund te beni foto personale apo ne grup, horizontalisht ose vertikalisht.

Ka nje gjatesi te konsiderueshme, shkon deri ne 109 m, qe do te thote se ju do ruani ne telefonin tuaj momente dhe foto fantastike. Kur tripodi eshte i palosur, gjatesia e tij shkon ne 23 cm, ju mund ta merrnu kudo me vete.

Eshte i pershtatshem per ta perdorur ne raste dhe punnime te ndryshme, per te kapur foto, video, madje ju mund ta perdorni ate dhe ne lidhjet tuaja te drejtperdrejta ( livestream video ) apo ne momentet qe komunikoni me videokamer me te dashurit tuaj.

Ka nje dizajn shume kompakt, ne material mat qe e ben ate te duket shume elegant dhe mbi te gjitha nuk gervishtet.

Karakteristikat

Versioni i Bluetooth 4.0

Distanca e funksionimit te Bluetooth: 10 m

Lloji i baterise CR1632 ( eshte e zevendesueshme )

Pesha 179.5 g

I pershtatshem per sistemin IOS, Android e te tjere

Gjatesia ne gjendje te shtrire 109 cm

Gjatesia ne gjendje te palosur 23 cm

Rrotullohet 360 grade

 

 

 

 

 

SKU: Selfie-Stick-Tripod-K21 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat