Tripod Yunteng | Selfie Stick per iOS dhe Android

Yunteng

2,190L

Tripod Yunteng | YT 9928

Tripod Yunteng | Selfie Stick per iOS dhe Android

Shkrepni selfie dhe foto ne grup pa u dashur qe ndonje nga pjestaret e grupit te largohet. Kapni cdo kend te mrekullueshem. Me dimensione kompakte dhe e lehte per tu mbartur kudo me vete.
Kembeza te qendrueshme dhe te parreshqitshme ne cdo siperfaqe.
 
Specifikimet | Selfie Tripod
 
Marka: Yunteng
Modeli: YT-9928
Materiali: Aliazh Alumini & Plastike
Gjatesia ne palosje: 22cm
Gjatesia ne hapje: 96cm
Pesha: 200g
Kapaciteti maksimal mbajtes: 220g
I pershtatshem per pajisjet me gjeresi 5.2-10.2cm
 
Telekomanda eshte funksionale per sistemet iOS dhe Android 4.3 dhe mesiper. Per sistemet iOS nuk ka opzion zmadhimi, ndersa per android mund te perdret butoni i volumit.
SKU: tripod-selfie-yunteng-yt-9928 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Yunteng

LLoji

Tripod

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat