Shtrydhese per pasten e dhembeve | Toothpaste squeezer


  • Shtrydhese per pasten e dhembeve.
  • E perbere nga materiali ABS.
  • Permasat 6.4 x 3.9 x 4.7 cm
  • Perdorim i lehte dhe praktik.

290L

SHTRYDHESE PER PASTEN – TOOTHPASTE SQUEEZER

Shtrydhesja per pasten e dhembeve eshte nje pajisje multifunksionale,me perdorim te lehte e cila sherben edhe per kremra te ndryshem te cilet nuk deshironi ti shperdoroni. Nese jeni lodhur nga shperdorimi i ketyre produkteve, harxhimi i kohes dhe parave atehere zgjidhja eshte te iBuy.al.

Metoda e instalimit dhe aplikim eshte teper e thjeshte.

E perbere prej materialit ABS, ky produkt eshte rezistent ndaj nxehtesise.

 

TOOTHPASTE DISPENSER

SPECIFIKAT

E perbere nga materiali ABS .

Perdorim i lehte dhe praktik.

Ngjyra: e bardhe.

Permasat: 6.4 x 3.9 x 4.7 cmshtrydhese per pasten e dhembeve bli online

Porosit Online ne iBuy.al | Bli mire & lire 

SKU: Toothpaste Tube Squeezer Kategori:
Pesha0.1 g/kg
color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat