,

Smart watch me karikim wireless M27 Plus

Te ndryshme

2,990L

SMART WATCH ME KARIKIM WIRELESS M27 PLUS

Smart watch M27 Plus permban nje dizajn modern dhe elegant qe eshte disi i ngjashem me serine AppleWatch 6.

Eshte projektuar ne forme katrore me nje ekran te lakuar 2.5D ne ane dhe nje buton i rrotullueshem funksionon per te ndryshuar faqet e ores, kthimin e faqeve, nderrimin e nderfaqes, zmadhimin/zvogelimin, ndezjen-fikjen ose kthimin.

Trupi i lehte i bere nga aliazh alumini me cilësi të lartë me madhësi të madhe 44 mm dhe trashësi 13,4 mm dhe peshë e lehtë jo më shumë se 50 g, gjë që e bën atë të rehatshëm në kyçin e dorës.

Karakteristika:

  • Altoparlant dhe mikrofon i integruar
  • Ekran me prekje 1,75 inç, rezolucion 320*385
  • Bateri 220 mAh dhe karikim wireless
  • Monitor i rrahjeve të zemrës dhe presionit të gjakut dhe oksigjenit
  • Modalitete sportive

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: i-1234559 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black, Pink

LLoji

SmartWatch

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat