,

Smart Watch S2 Lenovo – Ore inteligjente

Lenovo

4,290L

SMART WATCH S2 LENOVO – ORE INTELIGJENTE

Lenovo Smart Watch S2  është një orë inteligjente për këdo që dëshiron të ketë një pasqyrë të vazhdueshme të aktiviteteve të tij ditore.

Lenovo Smart Watch S2 është dizajnuar në mënyrë perfekte për të matur shumë aktivitete duke përfshirë vrapimin, çiklizmin dhe ecjen.

Llogaritja e kalorive të djegura do t’ju ndihmojë me një mënyrë jetese aktive të ekuilibruar.

Pedometri i integruar mund të monitorojë vazhdimisht aktivitetin tuaj fizik me statistika.

Brezi i orës është bërë nga tekstil, e cila ben te mundur rehatine tuaj kur e keni vene.

Karakteristikat kryesore të orës inteligjente Lenovo Smart Watch S2 Gold

Eshte e papërshkueshme nga uji

Treguesi i statusit të baterisë do t’ju mbajë të vetëdijshëm se kur do të duhet të rimbushni orën.

Mund te merni ne kohe rreale njoftimet nga smartphone-i juaj.

Ka gjithashtu karakteristika sportive: monitorimi i gjumit, kronometri, gjurmimi i kalorive dhe matja e distancës

Treguesi i statusit të baterisë do t’ju mbajë të vetëdijshëm se kur është koha për të ngarkuar orën.

Për sa i përket sensorëve, ajo është e pajisur me akselerometër.


Bli online dhe sigurt ne iBuy.al

SKU: smart-watch-s2-lenovo Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Lenovo

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat