,

Smart watch X8 Plus – Ore sportive me Bluetooth

Te ndryshme

2,500L

SMART WATCH X8 PLUS

Smart watch X8 Pus eshte ore sportive qe mundeson lidhje Bluetooth me smartphonen tuaj.

Ora mat rrahjet e zemres, presionin e gjakut, oksigjenin ne gjak, hapat, kalorite, sasine e gjumit.

Ekrani me prekje 2.5D ofron nje pamje te plote dhe te qarte te aplikacioneve.

X8 Plus do te jete asistenti juaj ne jeten e perditshme fale funksioneve te larmishme te tij: thirrjet telefonike me Bluetooth, njoftimet e sinkronizimit, elektrik dore,  regjistri i telefonatave, kontaktet, muzike  me Bluetooth, rregullimi i ndriçimit, alarmi, kronometri, moti, etj.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: i-123451 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black, Pink

LLoji

SmartWatch

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat