,

Soap Dispenser Nightlight – Mbajtes Sapuni te lengshem


990L

SOAP DISPENSER NIGHTLIGHT – MBAJTES SAPUNI TE LENGSHEM

Mbajtes sapuni te lengshem ne formen me te vecante , me drite Led.

Soap Brite ndizet vetëm kur zbulon levizje. Ndjen lëvizjen deri në 10 metra larg.

Soap Brite punon me sapunin e enëve, pastruesin e lëngshëm të duarve dhe locionet.

Bleni me shumicë dhe kurseni duke rimbushur mbajtesin e sapunit Brite.

Zgjidhni nga 7 ngjyra qetësuese që sigurojnë një ndricim të ambientit.

Ndricimi do të fiket automatikisht pas 30 sekondash.

Soap Brite punon me bateri dhe ka një pompë të lehtë për t’u përdorur.

Ka baze  rezistente ndaj ujit qe do të thotë që ju mund ta lini me siguri pranë çdo lavamani në shtëpinë tuaj.

Nxit praktika të mira higjienike për fëmijë dhe të rritur.

Soap Brite vjen me një detektor të integruar të lëvizjes dhe dritës që e bën larjen e duarve një aktivitet argëtues.

Drita do të ndizet vetëm nëse zbulohet errësirë dhe lëvizje dhe do të qëndrojë e ndezur për 30 sekonda.

Duke ju dhënë kohë të mjaftueshme për të larë plotësisht duart sipas udhëzimeve të CDC.

Drita do të fiket automatikisht pas 30 sekondave të pasivitetit për të kursyer energji.

Ndizet kur jeni duke kaluar, duke ju kujtuar juve dhe fëmijëve tuaj që të lani duart pasi përdorni tualetin.

Soap Brite është plotësisht pa kabuj apo fisha ; nuk keni pse të shqetësoheni për gjetjen e një dalje dhe ngatërrimin me kabllot dhe zgjatimet e kordonit.

E vetmja gjë që ju nevojitet janë 3 bateri AAA, të cilat do të sigurojnë shumë orë pune te dispenserit.

Ka 7 ngjyra të ndryshme të ambientit për të zgjedhur: blu, vjollcë, jeshile, rozë, të bardhë, të kuqe dhe te bardhe që përputhen në mënyrë të përsosur me dekorin e shtëpisë tuaj.

Për të kaluar në mes të ngjyrave të ndryshme, thjesht shtypni butonin e zgjedhjes së ngjyrave në pjesën e poshtme për të kaluar nëpër ngjyra dhe zgjidhni të preferuarën tuaj.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Soap Dispenser Nightlight - Mbajtes Sapuni te lengshem Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat