,

T100 Plus Smart watch Series 7

Te ndryshme

2,500L

T100 PLUS SMART WATCH SERIES 7

T100 Plus Smart watch series 7 me karakteristika mahnitese per ta bere jeten tuaj shume me te lehte dhe me argetuese.

Funksioni kryesor:  regjistrimi i telefonatave, Facebook, rikujtues i qendrimit ulur, elektrik dore, shkarkimi i kodit QR,  numerimi i hapave, muzike Bluetooth, monitorimi i gjumit, ora me zile, kronometer, presioni i gjakut, libri telefonik, moti.

Ritmi i zemres, oksigjeni i gjakut, matja e presionit te gjakut tani mund te monitorohen nga kyci i dores. Gjithashtu T100 plus monitoron edhe gjumin tuaj.

Karakteristika:

  • Dimensioni 44*38*11mm
  • Pesha 50 g
  • Madhësia e ekranit 1.75 inç
  • Rezolucioni i ekranit 320 x 385 piksele
  • E përputhshme me Android dhe IOS

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: i-123457 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black, Gray

LLoji

Ore inteligjente

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat