Tablet vizatimi LCD Xiaomi Mija

Xiaomi

2,500L

TABLET VIZATIMI LCD XIAOMI MIJA

Tablet vizatimi nje zgjidhje e shkelqyer per femijet qe duan te vizatojne ,mund te sherbeje si zevendesues i letres se shenimeve.

Vjen me ekran LCD i cili nuk emeton driten blu te demshme per shikimin.

Shkruani, lini shenime dhe vizatoni pa u shqetesuar per hapsiren sepse te gjitha fshihen me nje buton te vetem per ti lene hapsire krijimit te rradhes.

Shoqerohet edhe me laps i cili mund te vendoset ne tablet me ane te magneteve ne pajisje .

Specifikat :

-Marka :Xiaomi

-Materiali: ABS + LCD

-Madhesia: 10 inç / 13.5 inç / 20 inç

-Pesha: 0.195kg

-Madhesia : 24.4*17.3*0.6cm


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300046 Kategori:
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Tableta

brands

Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat