Telefon celular Nokia 106 ne shitje online – Best Price

Nokia

Telefon me butona nokia 106

Shume praktik ne perdorim

Perdorim i gjate me nje karikim

2,990L

TELEFON CELULAR NOKIA 106 NE SHITJE ONLINE – BEST PRICE

Telefoni ideal per perdorimet esenciale te celulareve te tilla si thirrje telefonike, mesazhe dhe lojera.

Me nje bateri te heqshme dhe te rikarikueshme prej 800 mAh do te zgjase deri ne 15 ore bisede telefonike.

Nokia 106 i ri sjell një pamje elegante dhe të rehatshme me dizajn i cili pershtatet me formen e dores tuaj duke e bere shume praktik ne perdorim.

I pajisur me nje ekran 1.8  inç, lojera elektronike Dual SIM dhe kapacitet per  2000 SMS dhe 500 kontakte telefonike,  telefoni eshte padyshim nder telefonat me praktik per perditshmeri.

Me  celularin Nokia ju mund te luani lojerat klasike si  per shembull, Tetris, Nitro Racing dhe Danger Dash.

Ne pjesen e jashtme, veshja e Nokia 106 është bërë nga polikarbonat dizenjuar për të fshehur gërvishtjet qe mund ti ndodhin telefonit.

Telefoni gjithashtu vjen me lehtesi Dual SIM, keshtu qe mund te ruani deri ne 2000 kontakte dhe 500 mesazhe me tekst, per biznesin tuaj, miqte dhe familjen.

Specifika

Ekran 1.8 inch

Dy karta Sim

Procesori MTK 6261D

Memorie 4 MB RAM

Kapacitet i baterise  800 mAh²


Bli online ne dyqanin me te madh te shitjeve iBuy.al

SKU: telefon-nokia-106 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Nokia

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat