Telefon me butona Alcatel – 2003

Alcatel

Telefon me butona praktik Alcatel

Dizajn super i hollë  10.3 mm

Memorie 4gb ram

Suporton Dual Sim

2,990L

TELEFON ME BUTONA ALCATEL – 2003

Telefoni me butona Alcatel do te jete kompakt ne duart tuaja.  Kjo fale dizajnit super te hollë  vetem 10.3 mm.

Suporton Dual-SIM qe do te thote qe  mund te mbani dy karta SIM njekohësisht dhe ti vendosni ne perdorim me nje kalim te thjeshte nga njera karte tek tjetra.

Eshte perfekt nese keni nevoje per nje telefon me jetegjatesi  te baterise per te perdorur  funksionet themelore te nje telefoni.

Perdorimi  i standardit GSM e ben me te lehte per per perdoruesit e telefonit qe ta perdorin ate dhe  jashte shtetit.

Kamera 0,3 Mpx ju mundeson qe te ruani kujtimet e casteve me te bukura ne memorien e telefonit.

Do te ju  ofroje mundesine per thirrje, mesazhe ruatje te kontakteve dhe organizim. Sigurisht suporton dhe   Bluetooth, keshtu qe mund te lidhet me produktet tuaja te tjera.

Specifika

 • Permasat: 118x49x10.3
 • Chipset: SC6531E
 • RAM 4 MB
 • Suporton mikro SD deri në 32 GB
 • Pesha: 72g
 • Bateria: 970mAh
 • Koha e bisedës: 7 ore
 • Koha e gatishmërisë: 206 ore
 • Koha e karikimit: rreth 2 ore
 • Kamera e pasme VGA, FF, blici i kamerës
 • Regjistrimi i videos: HVGA @ 14fps
 • Luajtja e videos: WVGA @ 25fps

Bli mire dhe lire ne dyqanin me te madh online ne iBuy.al

SKU: Telefon-me-butona-Alcatel - 2003 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Alcatel

color

Purple

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat