,

Earldom Car Phone Holder | Mbajtese Universale per celularin


  • Ofron siguri per celuarin tuaj.
  • Rrotullim 360 grade.
  • Ideaur per ekrane deri ne 6 inç.
  • Material silikoni + ABS.
  • Gjendet ne ngjyre te zeze.
  • Dizajn kompakt edhe modern.

1,200L

EARLDOM CAR PHONE HOLDER

Earldom car phone holder eshte ideaur per te mbeshtetur celularin ne makine kur ju jeni duke vozitur makinen.

Kjo mbeshtetese eshte e perbere prej materilit te plastikes dhe silikonit e cila nuk e lejon rreshqitjen e celularit.

Ju mund ta mbani pervecse n makine edhe ne tavolinen e zyres apo te studimit ne shtepine tuaj.

Madhesia e ekranit qe ju pershtatet me se shumti eshte 6 inch.

Qendron shume mire edhe ne siperfaqe xhami.

Ajo rrotullohet deri 360 grade per t’ju mundesuar perhere cilendo fushepamje.

SPECIFIKATmbajtes telefoni makine car holder bli online iBuy al

Stabilitet i qendrueshem.

Ofron siguri per celuarin tuaj.

Rrotullim 360 grade.

Ideaur per ekrane deri ne 6 inç.

Material silikoni + ABS.

Gjendet ne ngjyre te zeze.

Dizajn kompakt edhe modern.

Bli Mire, Bli Lire | Porosit Online ne iBuy.al

SKU: K-200720-018 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
color

Black

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat