, ,

Earldom EH-71 | Mbajtese magnetike celulari per makinen


  • Ideuar per te gjitha llojet e celularit, ipad-ve dhe tableta-ve.
  • Rrotullohet deri ne 360 grade.
  • Perbehet prej materialit te plastikes.
  • Instalohet lehte.
  • Gjendet ne mgjyre te zeze.

900L

EARLDOM EH-71 – MBAJTES CELULARI

Earldom EH-71 eshte mbajtese magnetike per celularin kur ju jeni duke vozitur me makine.

Kjo mbajtese eshte ideaur per te gjitha llojet e celulareve, ipad edhe per tabletat e ndryshme.

Edhe nese ju jeni duke vozitur me makine ne nje territor jo te mire, kjo mbajtese celualri nuk e lejon telefonin tuaj te rreshqese apo te bjeri.

Ajo rrotullohet deri ne 360 grade edhe ju mund ta levizni ne cilindo drejtim qe deshironi.

Ajo perbehet nga materiali plastik i qendrueshem.

Blini Online ne iBuy.al me cmimin me te mire ne treg dhe paguani ne dorezim.

SKU: K-200720-002 Kategori: , ,
Pesha0.3 g/kg
color

Black

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat