,

Mbajtese universale magnetike Celulari Baseus

Baseus

1,300L

Baseus | Double click Phone Holder

Mbajtese magnetike universale Celulari Baseus | Phone holder

Cilesimet Kryesore | 
Dizajn kompakt.
Ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
Mbani te sigurte telefonat tuaj.
Terheqje magnetike e forte.
Nuk interferon valet e telefonit duke siguruar ne kete menyre komunikim te paster.
 
Specifikimet  | 
Marka | Baseus
Materiali | Magnet. metal, silikon
SKU: baseus-double-click-phone-holder Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat