, ,

Joyroom JR-OK2 | Mbajtese per celularin ne makine


  • Material ABS i qendrueshme edhe i forte.
  • Me rrotullim 360 grade.
  • Perbere me kapese te sigurta dhe te plota.
  • Mbajtese universale.
  • Vendoset lehtesisht ne pjesen e ventilimit te ajrit.

1,500L

JOYROOM JR-OK2 – MBAJTESE PER CELULARIN

JoyRoom JR-OK2 eshte nje mbeshtetese universale e cila ju pershtatet me cdo celular pavarsisht madhesise se tij.

Ai instalohet lehtesisht edhe ne pjesen e ventilimit te ajrit ne makine,

Ju mundeson te perdorni telefonin pa e rrezikuar vozitjen tuaj ne makine.

Sigurisht qe kjo mbeshtetese nuk mund te ishte cilesore nese nuk ofronte per ju edhe rrotullimin ne 36o grade ku ju mund te keni cilendo pamje te celularit tuaj.

Madhesia qe i pershtatet nga celuaret kesaj mbeshtetese eshte 4-6.7 inch.

Mund ta perdroni edhe ne zyre, shtepi, etj per te mbajtur celularin ne nje kend praktik.

Bli Mire, Bli Online ne iBuy.al

SKU: K-200720-004 Kategori: , ,
Pesha0.3 g/kg
color

Black

LLoji

Mbajtese Celulari

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat