,

Baseus Sumir BY-01 | Mbajtese celulari per bicikleta


  • Marka: Baseus
  • Gjendet ne ngjyre jeshile
  • Perdoret per te gjitha llojet e bicikletave.
  • Material prej gome elastike.
  • Per ekran celulari me permase 5.5 inch.

990L

BASEUS SUMIR BY-01 – MBAJTESE CELULARI

Mbajtes celulari universal per bicikleten per ate telefon-celular qe kane madhesi ekrani 5.5 inch.

Nese ju jeni nje perdorues shume i rregullt i bicikletes atehere kjo mbajtese siguron nje mbrojtje edhe mbeshtetje fantastike te celuarit.

Ju do te mund ta vendosni pozicionin e saj shume lehte edhe pa asnje lloj stemundimi, pasi eshte lehtesisht e rregullueshme.

Materiali i struktures se saj eshte prej gome dhe ka elasticitet shume te larte.

Perberja me tre vrima ne kete mbajtese bene te mundur universialitetin e kesaj mbajtese per t’ pershtatur me cdo telefon.

SPECIFIKAmbeshtetese celulari baseus biciklite bli online iBuy al

Marka: Baseus.

Ngjyre: Jeshile.

Perdoret per te gjitha llojet e bicikletave.

Material : Gome elastike.

Per ekran : 5.5 inch.

E qendrueshme.

Me tre vrima rregullimi.

Ju siguron cdo fushepamje te celularit tuaj.

Bli Mire, Bli lire ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: K-200720-019 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Mbajtese Celulari

color

Green

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat