,

Telefon me butona te medhenj per te moshuar – BLU JOY FLEX


5,500L

TELEFON ME BUTONA TE MEDHENJ PER TE MOSHUAR – BLU JOY FLEX

BLU JOY Flex – telefon me butonin SOS

Suporton dy karta SIM

Me një buton të integruar SOS, përdoruesi mund të ketë lehtësi akses në polici ose zjarrfikës me shtypjen e një butoni.

Ekran 2.4 ”dhe tastierë e madhe numerike, me butona te cilet mund te dallohen qarte dhe kur jeni ne levizje.

Ndërtuar në elektrik dore, MP3 / MP4, radio FM dhe Kamera VGA me blic.

Joy Flex është një telefon i lehtë për t’u përdorur, shfrytëzon elementë tërheqës me formë të efektshme.

Modeli prej lëkure në kapak ofron një përvojë perfekte të ndjesisë së duarve dhe pamje mbresëlënëse.

Karakteristika

Bandë GSM Quad 2G (850/900/1800/1900).

Joy Flex ofron një bateri 1400mAh që do të jetë aty për ju në kohë nevoje.

Pavarësisht se ku jeni, telefoni juaj do të jetë gjithmonë në gjendje ta bëjë atë telefonatë.

Hyrje e shpejtë te 911 me një shtypje të thjeshtë të një butoni.

I pajisur me elektrik i cili mund të arrihet lehtësisht me prekjen e një butoni.

Një ekran 2.4 ” i cili ofron një pamje të qartë që çdokush mund ta shohë me lehtësi.

Me SIM të dyfishtë mund të përfitoni nga plane të ndryshme zëri / të dhënash për tarifa më të mira, mbulim më të mirë dhe fatura të ndara.

Ju gjithashtu mund të ndani thirrjet telefonike personale nga ato të biznesit.

 

SKU: Telefon me butona te medhenj per te moshuar - BLU JOY FLEX Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat