, , ,

Tenxhere elektrike per gatim Kochmann

Kochmann

5,990L

TENXHERE ELEKTRIKE PER GATIM KOCHMANN

Tenxherja elektrike Kochmann do ju shpetoje nga rremujat ne kuzhine.

Ju mund te pergatisni nje numer te pafundem recetash duke i dhuruar familjes tuaj vakte te kendshme dhe mbi te gjitha, plot shije.

E prodhuar ne Gjermani, me nje material super cilesor tenxherja nuk i ngjit ushqimet tuaja. Keshtu ju do shpetoni njehere e mire nga djegia e ushqimeve.

Tenxherja eshte e pajisur me nje kapak i cili puthitet ne menyre hermetike dhe ruan nxehtesine brenda saj duke i gatuar ushqimet tuaja ne menyre perfekte.

Gatuani nje shumellojshmeri supash per femijet tuaj, piqni mishin ne menyre perfekte duke ruajtur butesine e tij, pergatisni peshkun me perime duke ruajtur vetite e tyre ushqyese dhe beni embelsira per te gjithe familjen tuaj.

Tenxherja Kochmann do ju kurseje kohe, lodhje dhe energji. Me te mund te beni vakte te shpejta per familjen tuaj edhe kur ktheheni vone nga puna.

Dhurojini vetes produktin ideal per kuzhinen, i pershtatshme per te gjitha amvisat qe duan te vendosin ne tavolinen e ngrenies ushqimet me te mira.

Karakteristikat

Tenxherja ka nje kapacitet prej 6 litra

Ka nje fuqi prej 1000 w

Eshte e pajisur me 3 nivele presioni

Klasi i energjise A +++

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

 

 

 

SKU: Tenxhere elektrike per gatim Kochmann Kategori: , , ,
brands

Kochmann

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat