,

Bremen Pro Tenxhere me Presion Profesionale – Dyqan Online

Bremen

7,190L

BREMEN PRO TENXHERE PROFESIONALE

Bremen Pro Tenxhere Profeisonale |

Teknologjia e kombinuar me gatimin me presion. Programe te ndryshme per te plotesuar cdo preference tuajen. Kapacitet i bollshem deri ne 6 litra, e pershtatshme per familje te medha. 
Sistem mbyllje i sigurte per te ofruar me te miren gjate sherbimit te saj. 

Cilesimet kryesore 

  • Kazan qeramike
  • Trup inoks rezistent ndaj korrozionit
  • Kapacitet deri ne 6 litra i pershtatshem dhe per familje te medha. 
  • Fuqia 1000W
  • Klasi energjise A+++

    Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: bremen-pro-tenxhere-me-presion Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Bremen

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat