Termometer dixhital per femijet ne shitje | Bli Online


  • Punon ne menyre automatike.
  • Nuk krijon kontakt me lekuren.
  • Ideaur per te rriturit edhe femijet.
  • Material plastike ABS.
  • Me ekran LED.
  • Dizajn ergometrike.
  • Ngjyre e bardhe.

4,900L

TERMOMETER DIXHITAL PER FEMIJET

Termometri per femijet dhe te rriturit  eshte me nje dizajn ergometrik duke u bere i lehte ne perdorim.

Me ekran dixhital me drite LED qe tregon temperaturen.

E mat temperaturen e trupit pa pasur kontakt me lekuren.

Ideal edhe per matjen e temperatures se qumeshtit te femijes, ujit etj.

Matje e temperatures behet nga nje distance 1-15 cm.

Ky termometer punon automatikisht.

SPECIFIKATtermometer femije temperature bli online dyqan taxi

Punon ne menyre automatike.

Drejtohet drejt ballit, pa kontakt me lekuren.

Ideaur per te rriturit edhe femijet.

Material plastike ABS.

Me ekran LCD.

Dizajn ergometrike dhe kompakt.

Ngjyre e bardhe.

Bli Online ne iBuy.al | Bli Sigurte!

SKU: K-200720-108 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
color

E bardhe

LLoji

Termometer

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat