Termometer Dixhital per te gjithe familjen – Digital Thermometer

Te ndryshme

  • Termometer dixhital.
  • Komadohet me ane te butonave ON/OFF.
  • Vendoset ne goje, rektum , sqetull.
  • Material plastik.
  • Ekran Dixhital LCD.

600L

TERMOMETER DIXHITAL TE GJITHE FAMILJEN

Temperatura edhe mbajtja e saj nen kontroll eshte nje nga kujdeset qe nuk duhet te evitojme aspak ne kete kohe ku virusi Covid 19 po jeton se bashku me ne dhe eshte bere pjese e te perdistshmes sone.

Ai ka nje algoterizem te optimizuar i cili nxjerr rezultatin e sakte te temperatures se trupit per vetem 60 sekonda.

Mjafton te vendosni termometrin ne buzet tuaja dhe brenda pak minutave do te merrni prej tij edhe temperaturen e trupit tuaj.

TERMOMETER DIXHITAL PER BEBET TUAJA

Termometri mund te perdoret per te gjitha moshat duke perfshire edhe foshnjat.

Me nje maje te qendrueshme te cilen mund ta pastroni lehtesisht edhe te ruani higjienen e termometrit tuaj maksimalisht.

E njofton rezultatin e temperatures me ane te alarmit.

Eshte i perbere nga nje ekran dixhital ne te cilin ju do te shihni edhe temperaturen qe ai nxjerr edhe gjate nates apo vendet me pak ndricim ne menyre perfekte.termometer dixhital covid19 bli online iBuy al

SPECIFIKIMET

Termometer qe mund te perdoret nga te gjithe.

Vendoset ne afersi te buzeve.

Mjafton 1 minute per te matur temperaturen.

Termostat nga 32 deri ne 42 grade celcius.

Pastrohet lehtesisht me pecete te lagur ose alkool.


Bli Online ne iBuy.al – Perfito oferten me te mire duke porositur tani.

SKU: G-012 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Termometer

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat