,

Termometer Dixhital – Termometer infrared HOCO

Hoco

3,900L

TERMOMETER DIXHITAL – TERMOMETER INFRARED HOCO

Termometer Dixhital Infrared HOCO për të matur temperaturën e femijeve dhe te te rriturve është termometri elektrik me cilësi premium qe ju nevojitet.

Të gjithë termometrat Dixhital me Infra të kuqe HOCO prodhohen duke përdorur materiale të siguruara me cilësi dhe teknike të përparuar.

Me kete termometer me infra ju nuk keni nevoje ta prekni ate me lekuren e trupit tuaj ose pjese te ndryshme, mbi duar, mbi balle per te bere matjen pasi mjafton vetem qe termometrin ta ofroni afer vetes dhe rezultatin e temperaturës do ta keni menjehere ne ekranin dixhital te tij.

Specifikime

1. Distanca e matjes së temperaturës: 3cm-5cm (jokontakt).
2. Diapazoni i matjes: 34 ° C- 42 ° C
3. Saktësia e matjes: ± 0.3 ° C.
4. Koha e provës: <1s.
5. Përdorimi i sensorit infra të kuq me precizion të lartë.
6. Mund të ruajë 32 grupe të të dhënave të provës, mund të kalojë ° C / ° F.
7. Ekran i madh LCD, dritë e ndriçimit e lartë, ekran i qartë.

SKU: termometer-dixhital-hoco Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Hoco

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat