, ,

Termometer infrared pa kontakt – R9


2,900L

TERMOTER INFRARED PA KONTAKT – R9

Ky termometër infrared mund të përdoret për të matur temperaturën e trupit dhe temperaturën e objektit.

I pajisur me ekran dixhital i cili tregon jo vetem temperaturen e trupit tuaj por gjithashtu temperaturen e objekteve te ndryshme, ambientit, sasine e baterise.

Mat shpejt, sakte dhe ne menyre higjienike temperaturen.

Kjo fale modelit pa kontakt fizik, mbajeni ne distance me trupit rreth 3 cm dhe termometri do ju shfaqe ne ekran temperaturen ne grade C ose F.

Për matjen e trupit, ai gjithashtu ka 2 mundësi operimi, temperatura e ballit dhe temperatura e veshit, të cilat e bëjnë krahasimin më të saktë dhe më të besueshëm.

Karakteristikatermometer dixhital r9 online ibuy al

Termometer infrared dixhital

Modeli : R9

Diapazoni i Temperaturës së Trupit: 34.8 ℃ – 42.4

Diapazoni i Temperaturës së Objektit: 10 ℃ – 60

Modeli : Termometër pa kontakt fizik

Distanca e Matjes: 1-3 CM

Materiali : plastike ABS

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

SKU: Termometer infrared pa kontakt - R9 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat