Termus inoksi dhe qeramike Remax | 300ml

Remax

1,690L

Termus inoksi dhe qeramike Remax | VT BON01

Termus inoksi dhe qeramike Remax | 300ml

Cilesimet Kryesore |
 
Marka | Remax
Modeli | RT-BoN01
Material | ABS, inoks, qeramike
Kapaciteti | 300ml
Temperatura: -10°C deri ne 100°C
Uji i pijshem ne brendesi te shishesh nuk merr ere.
Mund te kontrollohet lehtesisht me nje dore.
Kapaku i saj mund te perdoret si gote per cdo rast te nevojshem.
Ruan temperaturen e ushqimit ose lengjeve.
SKU: termus-inoks-qeramike-remax-vt-bon01 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Remax

LLoji

Shishe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat