,

Tigan elektrik krepash First Austria FA 5307-2 Crepe maker

First Austria

3,100L

TIGAN ELEKTRIK KREPA FIRST AUSTRIA

Tigan elektrik per berjen e krepave ne menyre te shpejte dhe te lehte.

Me nje diameter prej 20 cm dhe temperature te rregullueshme automatikisht, do te keni gjithmone krepa perfekte dhe te pjekura ne vetem 30 sekonda.

Thjesht vendosni beresin e krepave ne tasin me brumin dhe do te mbaje aq sa duhet per nje krep perfekt.

Specifika:

  • Diametri  20 cm.
  • Kabllo ekstra e gjate
  • Veshje jo ngjitese
  • Rregullimi automatik i temperatures
  • Fuqia: 700 Watt

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

SKU: 199201-0028 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Tigan

brands

First Austria

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat