,

Tigan elektrik per krepa Sinbo

Sinbo

2,790L

TIGAN ELEKTRIK PER KREPA SINBO

Crepe Maker Sinbo Sp 5208  është krijuar për përgatitjen e shpejtë të petullave  të holladhe krepave.

Tigani elektrik mund të përdoret për të gatuar petulla, krepa me një diametër deri në 20 centimetra, dhe gjithashtu mund të përdoret për të bërë vezë, omëleta etj.

Pajisja perdor furnizim me energji 220 V dhe ka një fuqi prej 650 W.

Trupi i ketij tigani është bërë nga një material termoplastik i veçantë rezistent ndaj konsumit.

Sinbo Sp 5208 është i lehtë për t’u përdorur, nuk kërkon kujdes të veçantë dhe pastrohet lehtë.

Prania e një doreze të rehatshme lehtëson punën e rehatshme me prodhuesin e krepave.

I shpejtë dhe i lehtë për t’u përdorur, ky tigan do te nxjerre krepa dhe petulla proporcionale. 

Material perberes me cilësi të lartë dhe nje siperfaqe qe pastrohet lehte.

Dorezë ergonomike me elemente mbrojtes termo setting.

Krepat do te piqen shpejt. Nuk do te digjen apo  ngjiten në sipërfaqe për shkak të ngrohjes uniforme.

Karakteristika

Fuqia : 700Watt

Materiali: Plastikë

Diametri : 20cm  

Ngjyra: E bardhe

Sipërfaqja e gatimit: material jo ngjitës

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: C-200620-2659 Kategori: ,
brands

Sinbo

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat