,

Transmetues Mp3 per makine FM Radio Transmitter M20


900L

TRANSMETUES MP3 PER MAKINE M20

Transmetues Mp3 per makine me lidhje Bluetooth per akses muzike ne smartphonen tuaj.

Mund te karikoje te gjithe telefonat celulare, tabletet dhe pajisjet e tjera elektronike fale portes Usb.

Funksioni i hyrjes dhe daljes AUX per te transmetuar muzike nga pajisjet e tjera tuajat.

Karakteristika:

  • Tensioni energji elektrike: 12-24 (V)
  • Pesha: 115 g
  • Lloji i ndërfaqes së kompjuterit: Bluetooth
  • Lloji: Transmetues FM
  • Madhësia: 1.3 inch
  • Materiali: ABS

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: i-1234557 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat